73% опитаних вважають, що росія буде намагатись нав’язувати мир на власних умовах.
Про це задається питанням в своєму новому опитуванні військовий експерт Олександр Мусієнко.
Водночас голосування і опитування близько 440 людей показує наступні варіанти:
- 73% обрали варіант , що президенти спробують “нав’язати мир на умовах росії”.
- 10% згодні з тим, що Україна зробить все, аби не допустити цього.
- 8% вказують, що це залежить від позиції союзників з Європи.
- 8% погоджуються, що все вирішиться тільки на полі бою.
Ось результати у графічному відображенні:
Водночас люди, які коментують опитування, не до кінця зрозуміли його головну думку та вважають, що логічно було б обрати варіант з усіма пунктами.
А як вважаєте Ви?
Також, раніше військовослужбовець Олександр Мусієнко вже описував та розбирав заяви сторін і заява Кремля в рази довша, аніж у Вашингтону.
“З самого початку анонсувалась прес-конференція президента США, проте він її не провів. Є заяви Білого дому, а також заяви Кремля. Вони відрізняються, що прогнозовано і очевидно. Ще начебто має відбутись телефонна розмова президента Трампа з президентом Зеленським за підсумками розмови з путіним”, – зазначив Мусієнко.
Також фахівець описує основні особливості цієї розмови, зокрема путіна-”історика”.
«Ці перемовини йшли понад дві години. До речі, чомусь без історичного екскурсу, путін нічого не казав про історичний екскурс в минуле. Хоча, мабуть, він був. Ну, якась глава мала бути все ж таки, мали пояснити же Трампу деякі речі про печенігів, половців і все решта. Але не дуже довго, тому що щось у кремлі не рефлексують, тобто залишили це на майбутнє, коли будуть обговорювати чергове припинення вогню, якого росія не збирається дотримуватися. Потрібно ж буде обдурювати, вести цей діалог в нікуди, до абсурду», – вказав Мусієнко.
Як підкреслює експерт, коли Трамп після цієї розмови про припинення вогню давав інтерв’ю і казав, що все пройшло добре, Україна була під масованою атакою БПЛА, і цей факт говорить сам за себе. До речі, нагадує він, за словами спецпредставника президента США Віткоффа, домовленість про відмову від ударів по енергетиці має стосуватися й іншої інфраструктури, але поки у це повірити важко, хоча Трамп чомусь має великі надії.