Загальна сума на 5,6 млрд доларів , а постачання розраховане на початку 2027 року.
Про це каже військовий експерт Олександр Мусієнко.
“Раніше виробники не встигають, це на жаль проблема виробництва Сполучених Штатів”, – зазначив він.
Проте цікаво, що попри заяви Пентагону , заступника міністра оборони з політичних питань, то якщо керуватись звітами, якими вони керувались обмежуючи допомогу, то відомо наступне:
“NBC NEWS на своєму сайті публікує інформацію про те, що насправді військові, Комітет начальників штабів, конкурує із цивільними, в хорошому сенсі, очільниками Пентагону, його заступниками, які є політичними призначенцями.
Так от, військові сказали, що пакет наданий Україні не впливає на обороноздатність США і цілком може бути переданий Києву. Але Гегсет, вірний та відданий соратник президента Трампа, не пішов на це та призупинив постачання допомоги Україні. Зараз ми не чуємо, що буде далі з Петріотами, коли вони прибудуть, американці перекинули 2 установки до Катару, там база яку атакували іранці, тож вони здійснюють там охорону повітряного простору. Тому шукають установки, німці, європейці, активно готують виділення коштів, але без США це зробити складно. Фактично неможливо”, – зазначив експерт.
Наразі відомо, що Сполучені Штати нам наразі не дають “зеленого” світла. Проте зараз виділяється факт, що США зацікавлені у співпраці з Україною, виробництві дронів та БпЛА , адже трансформується війна, це майбутні технології, а їх це цікавить. Мусієнко вказує, що нам це теж цікаво, адже нам потрібні дрони-перехоплювачі, ударні дрони для проведення “діпстрайків” по росії.