Будь-яка атака має на меті практичні наслідки, зокрема удари, а також призупинка виробництва, а також унеможливлення виробництва певної зброї для повітряних атак.
Про це каже військовий експерт Олександр Мусієнко.
“росіяни масово скаржаться , що не можуть вилетіти з аеропортів, сплять на підлозі, не знають , що робити, літаки не можуть вилетіти, призупинили продаж авіаквитків і так далі. Все через оголошення плану “Ковьор”, повітряна небезпека, дрони. Бояться дронів в Москві , Санкт-Петербурге, великих мегаполісах. Це прекрасно, можемо нарешті всі порадіти за це”, – каже фахівець.
За словами Мусієнка, такі дії змушують нервувати не тільки військових, але й цивільний на росії.
“Будь-яка атака має на меті практичні результати, тобто ураження, руйнування об’єкту, істотне пошкодження та унеможливлення виробництва продукції. Як відбувається із успішним ударом по Чебоксарам, де вироблялись певні елементи для “шахедів”, і по інших містах бачили серйозні успіхи”, – зауважив він.
Ще однією ціллю є призупинення виробництва після дронових атак.
“Ворог не встигає в повному обсязі за визначений час виробити те, що необхідно, а як наслідок, це призупиняє певні ланцюги й вироблення в певні строки, що призупиняє процеси”, – каже військовий.
Третім моментом є загальне ослаблення до ведення ворогом військових дій.
“Мова йде про заводи, які задіяні в загальному процесі виробництва дронів або ракет, то це обмеження можливостей на ведення атак з повітря. Це саме можливості атаки з повітря по наших наземних об’єктах і це найчастіше оцей терор. А путін – терорист №1 у світі, а от коли Трамп каже, щ овін професіонал – не треба забувати, що він профі у терорі й цього не треба забувати”, – підбив підсумки Мусієнко.