Починаючи від військової вигоди, як масова здача союзників ворога в полон, закінчуючи політичною вигодою, як підтримка інших держав та тиск на партнерів країни-агрессора.
Про це каже військовий експерт Олександр Мусієнко.
“В першу чергу, якщо говорити про політичну площину, ми побачили співпрацю Південної Кореї та України. Взаємодію, дуже важливу і потрібну. Я вважаю, що це дуже правильний крок, за дорученням Президента України, було створено групи, які будуть комунікувати та взаємодіяти. Ми вже бачимо перші результати і для нас це дуже важливо, така комунікація і взаємодія. Друге, що мені відомо, що полонені Північної Кореї в захопленні від України від ставлення до них і від того, що їм відкривається безпосередньо. Вони багато для себе нового дізнаються”, – вказує експерт.
Мусієнко також прогнозує потенційні варіанти, які можуть запропонувати цим людям у подальшому.
“Це може бути пропозиція північнокорейським військовим і робота в цьому напрямку у взаємодії південнокорейськими партнерами в тому, щоб вони здавалися в полон, показувати, які є умови, ставлення, зокрема до поранених полонених, яким надали меддопомогу. Потенціал до того, що північнокорейці можуть складати зброю він є. Друге, політична площина, а саме взаємодія Південної Кореї з Пхеньяном, аби говорити напряму й проводити обмін, зокрема використати це в інших аспектах. І в геополітичному плані, це черговий доказ перебування північнокорейських військових, які розповідають про завдання, про ставлення, зокрема росії, яка використовує їх, як “гарматне м’ясо”, як прикриття, виключно на сьогоднішній день. Це робить дуже важливою інформаційну роботу”, – підсумував фахівець.