Це допомагає, як погіршувати логістику та оперативну гнучкість ворожих сил, так і протидіяти психологічно.
Про це каже військовий експерт Олександр Мусієнко.
“Розуміємо, що як приїхати під т.о. Донецьк, піхоту привозять на аеродром в Ростов-на-Дону, який є логістичним хабом. Далі ми розуміємо, куди вони можуть просуватись. Коли є можливість – ці об’єкти вражаються, коли є можливість безпосередньо [збільшувати ударну – ред.] концентрацію”, – вказує фахівець.
Окрім того важливо не забувати про широке збільшення засобів ураження для нашої піхоти, які зможуть успішно боротись з ворогом по всім ділянкам фронту.
“Їх [росіян – ред.] багато, але вони вразливі. По ним завдаються ефективні удари і тому потрібно збільшувати кількість уражень, насичувати оборонні порядки озброєнням. Саме тому дронам й не тільки приділяється така увага”, – підсумовує експерт.
Також військовий розглянув тему збільшення активності застосування ворогом ударних та імітаційних дронів, вказавши, що тактика ворога незмінна: виробляти, запускати та створювати тиск.
“Застосовуються різні стратегії використання ударних та імітаційних дронів, аби обманути наші мобільні вогневі групи, сили ППО, адже навіть без досягнення цілей – це постійний психологічний тиск. Є кілька варіантів протидії: долучатись до Сил оборони, мобільно-вогневих груп, сил протиповітряної оборони, а також Ви ж бачите, що збільшилась кількість атак по таким місцям скупчення та об’єктам на території рф. Тож ми будемо відповідати такою ж тактикою”, – зазначив Мусієнко.