Переважна більшість опитаних гадають, що малоймовірно переконати Трампа, адже він ігнорує зовнішні виклики. Проте, за умови підтримки європейських партнерів, можливо таки, це можна буде зробити.
Про це свідчить опитування на сторінці військового експерта Олександра Мусієнка.
В ньому прийняли участь майже 300 осіб, які натиснули один з чотирьох варіантів відповіді (1% – свій варіант)
- 15% вважають, що публічна комунікація, зокрема через правоконсервативні медіа може вплинути на лідера США.
- 42% опитаних гадають, що найімовірніше на Трампа немає впливу, адже він ігнорує зовнішні сигнали.
- 42% певні, що це можливо лише за підтримки європейських партнерів.
Також у коментарях люди не пройшли повз та лишили власні думки та позиції.
Раніше Мусієнко вказував, що західні медіа наввипередки пишуть мирні плани Трампа, і вказав на серйозну проблему у позиції США. Зокрема після оприлюднення планів про ЗАЕС, Крим, території 4-5 областей тощо.
Загалом же, розповідає він, західні медіа також сходяться на тому, що США хочуть взяти під контроль ЗАЕС, Україна має підписати із США угоду про корисні копалини, ніякого вступу до НАТО, але до ЄС – можливе. Також, зазначає експерт, гарантії безпеки для України незрозумілі, але видання New York Post, яке якраз наближене до республіканців, писало, що США не проти європейської військової місії і готові навіть зробити фінансовий внесок.
«Уявімо собі, що частину цих пунктів Україна приймає, наприклад, припинення бойових дій по лінії фронту, судноплавство по Дніпру тощо, а путін бере і відкидає. Що далі? США виходять з перемовин? путін продовжує вести війну і продовжує постачати іранцям і хуситам ракети, які стріляють по американських MQ-9 Reaper, збивають їх. Вартість одного MQ-9 Reaper – 30 млн доларів. Звідки у хуситів, у єменських терористів така зброя? І ще багато інших питань. Тобто а що буде, якщо росія відмовляється? США виходять чи США об’єднуються з росією і тиснуть на Україну? Ось у чому є небезпека», – підсумовує Олександр Мусієнко.