Більшість опитаних відчувають, що підтримка недостатня, або занадто повільна.
Про це свідчить опитування на сторінці військового експерта Олександра Мусієнка.
Як свідчать результати понад 270 опитаних, 55% (~150 голосів) вважають, що “Захід підтримує надто повільно та непослідовно”. 39% (~106 голосів) схильні вважати, що “Підтримка є, але потрібна активніша політика”. Інші, а саме 4% підтримали варіант, що “Захід підтримує Україну, як може”.
Раніше Мусієнко вказував, що є рішення Євроради щодо збільшення виробництва та спільного інвестування за данською ініціативою. Тобто, це дає змогу інвестувати у виробництво необхідного озброєння в України спільно з європейськими країнами, що буде реалізовуватися.
Зокрема ще раніше, Макрон заявляв про відправлення військ до України без згоди путіна.
“Тут же інакше неможливо. Ви або відправляєте війська незважаючи на позицію Кремля, або не відправляєте. Годі очікувати, що путін просто так візьме й погодиться на те, щоб війська країн ЄС перебували в Україні. Він і лавров про це неодноразово заявляли, вказуючи на “червоні лінії”. Тож можливо це робити лише за рахунок односторонніх рішень”, – вказав Мусієнко.
Вказувалось, що потрібно нарощувати підтримку України і українські Збройні сили мають бути підтримані Європою настільки сильно, щоб мати змогу успішно протидіяти загрозам від рф в майбутньому. І можливо це свідчить, що Франція продовжить виробляти зброю для України, постачати її, навчати українських військових та забезпечувати їх необхідним озброєнням, обладнанням, амуніцією, надавати розвідувальну інформацію, ділитися даними, які вони мають.
До того ж, Україна робить власні кроки для покращення ситуації, це і зброя, і підготовка, і далекобійні ракети “Довгий Нептун”, однак нам потрібна сильна позиція Заходу, й не тільки на можливий післявоєнний етап.